SMSEagle na trhu již 10 let

PROXIMUS Sp. z o.o. je výrobcem hardwarové SMS brány – SMSEagle a IT AWACS SOLUTION s.r.o. je již 8 let výhradním dovozcem tohoto produktu pro Českou a Slovenskou republiku.

SMSEagle je překvapivě jednoduché, stabilní HW zařízení na bezpečné zasílání SMS zpráv, nenáročné na obsluhu i provoz. Funkcionalitu oceníte např. při řešení požadavku na dvoufázovou autentifikaci, který je jednou z možností, jak přistoupit k povýšení kybernetické bezpečnosti.

Pro odběratele zajišťujeme před a poprodejní technickou podporu, rady při implementaci a nastavení při uvádění do provozu. SMSEagle dodáváme nejen koncovým uživatelům, ale také systémovým integrátorům a poskytovatelům řešení.

Pokud vyvíjíte řešení, nebo aplikaci a v integraci SMS brány do vašeho produktu vidíte smysl i potenciál pro rozšíření funkcionalit, obraťte se na nás a domluvíme se na pořízení tohoto HW za partnerských podmínek, nabízíme i možnost zapůjčení zařízení na vyzkoušení.

Potřebujete spolehlivě doručit SMS zprávu? Přijmout notifikaci, alert, nebo jiné upozornění? Chcete zkonzultovat vhodnost použití SMSEagle pro vaše použití?

Kontaktujte nás telefonicky, na sales@itawacs.cz, více informací pak také naleznete na  https://www.itawacs.cz/reseni/sms-brana/, nebo https://www.sms-itawacs.cz/.

SMS brána