O nás

Dlouhodobá spolupráce je založena na oboustraně spokojených vztazích.
Děkujeme všem našim zákazníkům za důvěru.

IT AWACS SOLUTION s.r.o. byla založena v roce 2014, ale naši specialisté se věnují IT problematice výrazně delší dobu.

Zaměřujeme se na poskytování správy a dohledu nad IT firemní infrastrukturou, ale nabízíme komplexní služby v IT technologiích včetně konzultací, bezpečnostních auditů, přípravy projektů, prodeje a dodávek systémů na klíč i na konkrétní přání zákazníka, kompletních instalací a zaškolení. Jsme stále otevření novým myšlenkám a na každé řešení se díváme v souvislostech.

Ještě se nestalo, že bychom si s požadavkem zákazníka neuměli poradit.

Na urgentní požadavky klientů reagujeme okamžitě. Odezvy a započetí řešení jsme zkrátili na naprosté minimum. Nástroje vzdálené správy umožní našim specialistům připojit se do vaší síť a začít řešit nečekaný problém doslova okamžitě. Pro realizaci zajistíme projektové ceny u výrobců HW, nabízíme financování formou operativního nebo finančního leasingu. Nalezneme optimální variantu financování na pořízení potřebného vybavení a správný poměre prostředků z investičních a provozních zdrojů. Nabízíme široké portfolio služeb, za jejichž kvalitou si stojíme.

IT AWACS SOLUTION s.r.o. je stabilní českou společností, která poskytuje služby zákazníkům po celé České republice i na Slovensku. Naše pobočky v Praze a ve Valašském Meziříčí umožnují strategické pokrytí a podporu zákazníků na území celé České republiky.

Co je na našich službách výjimečné?

Naše služby jsou orientovány na dlouhodobou spolupráci – jen tak lépe poznáme váš obor a jeho specifika a vy zase nás. Ze vzájemné důvěry se rodí nápady a podněty, které přesahují firemní rámec a pomáhají růst. Tím inspirativnější ale mohou být.

Děkujeme všem našim zákazníkům za důvěru.