SMS brána

Ty nejdůležitější informace lze sdělit jen několika slovy

Esemesky jsou stále nejspolehlivějším komunikačním nástrojem pro uživatele mobilních telefonů a prvků vybavených GSM komunikátory a branami. Jsou nezávislé na internetu. Pro jejich doručení postačí nejstarší a nejnižší standardy GSM/UMTS sítí i telefonů a obejdou se bez datových služeb, datových tarifů a modemů. Jsou proto extrémně vhodné pro nasazení tam, kde je potřeba oslovit co nejširší počet příjemců, bez znalosti typu jejich zařízení (mobilních telefonů). SMS Eagle má pevnou externí anténu a síla GSM signálu může být také volitelně nastavena pomocí SNMP.

Jsme výhradním distributorem HW brány SMS Eagle pro Českou a Slovenskou republiku

SMS brány mohou být použity pro vícefaktorovou autentifikaci, zasílání sms zpráv z monitorovacího systému, zasílání zkrácených e-mailů a notifikací, odesílání oznámení a tokenů pro ovládání vašich serverů a služeb.. SMS brána využívá standardní SIM kartu, která spadá pod vaši firemní smlouvu s operátorem. Náklady tak máte plně pod kontrolou. Zařízení je instalováno ve vašich prostorách, máte pod kontrolou i fyzický přístup k němu. Na interním firewallu lze nastavením pravidel omezit vzdálený přístup k zařízení pouze pro oprávněné osoby.

SMS Eagle je profesionální hardwarová SMS brána pro přijímání a odesílání SMS zpráv automatizovaným způsobem i bez připojení k internetu. Přístroj je navržen s důrazem na spolehlivost a stabilitu. Zajistí doručení informací, kódů… data je možno vizualizovat do grafů 365 dní v roce.

Pokud chcete mít jistotu, že vaše SMS bude doručena i v případě, že selže připojení k internetu, použijte SMS Eagle. Nabízíme různé varianty produktů, od základních verzí pro jednu SIM kartu, přes nejpoužívanější verze se dvěma SIM kartami až po nejvýkonnější brány s osmi SIM kartami, které jsou schopné odeslat až 240 zpráv za minutu. Osmislotový modem MHD 8100 4G lze navíc nakonfigurovat jako HA cluster. Naše dodávky se neomezují na brány jako takové, dodáváme k nim instalace a zaškolení, brány pak dodáváme jako součást komplexních řešení (například dohledových služeb a zabezpečovacích systémů). Samozřejmostí je skladová dostupnost příslušenství, jako napájecích PoE zdrojů, splitterů a externích antén.

Seznamte se s modely SMS bran

Model pro 1 SIM kartu.
Maximum odeslaných a přijatých SMS zpráv za minutu: 30.
Více o produktu

Model pro 2 SIM karty.
Maximum odeslaných a přijatých SMS zpráv za minutu: 60.
Více o produktu

Model pro 8 SIM karet.
Maximum odeslaných a přijatých SMS zpráv za minutu: 240.
Více o produktu

Více informací naleznete na samostatné web stránce https://www.sms-itawacs.cz/, kde jsou uvedeny také podrobnější technické údaje (návody k zapojení, dokumentace, API..).

SMS jako jedna z nosných typů komunikace pro IoT

Dohled a vizualizaci IoT lze zrealizovat pomocí unikátního propojení s PRTG monitorovacím systémem, který obsáhne integraci IoT zařízení, Lan Wan, Networking, Servery, Aplikační vrstvu… s možností mapové vizualizace, jednoduché integrace monitorovaných dat z jiných systémů, definice závislosti propracované notifikace na libovolnou událost. Tento nástroj je vhodný pro týmovou práci a nezbytný pro SLA služby, mision critical řešení a provoz 24/7.

Podívejte se na informační video:

Naši certifikovaní odborníci dokáží z možností a vlastností Eagle produktů dostat maximum, bránu navíc dále udržujeme aktualizovanou a dohlížíme na její chod jako na jeden z kritických prvků dohledové a komunikační infrastruktury vaší společnosti.

Ty nejdůležitější informace lze sdělit jen několika slovy

Reference

„Hledali jsme způsob, jak spolehlivě doručovat sms zprávy. SMS Eagle nám díky své univerzálnosti umožnil vyřešit více věcí najednou. Každý má dnes mobilní telefon, proto jsme jej v naší společnosti zvolili pro dvoufaktorovou autentifikaci, zasílání systémových notifikací i přeposílání emailů do sms zpráv. Nastavení a používání je velmi jednoduché a provoz bezúdržbový.“

Peter Daniš, Automation & IT Secialist, Pivovary Staropramen, Praha 5

Zvolte kvalitní a spolehlivé IT řešení