Microsoft 365

Vaše data a aplikace kdekoliv a kdykoliv. Bezpečně, flexibilně, okamžitě.

Microsoft 365 je cloudová služba pro podporu produktivity, která podpoří váš elán a usnadní vám vedení firmy. Microsoft 365 nejsou jen aplikace Word, Excel a PowerPoint – toto propojené prostředí nabízí jak tyto nejlepší kancelářské aplikace ve své třídě, tak i výkonné cloudové služby a pokročilé zabezpečení. Pro komunikaci se zákazníky a spolupracovníky využívejte profesionální e-mail a kalendáře, ať už pracujete odkudkoli.

Microsoft 365 jako nejkomplexnější cloudové řešení pro data i pro aplikace

Dokumenty i aplikace v cloudu. Donedávna výsada tenkých klientů. Dnes můžete mít tyto cloudové služby v podstatě na kterémkoliv zařízení, od stolních počítačů, přes notebooky, ultrabooky, tablety i mobilní telefony. Cloudové verze MS Office poskytují shodný komfort, jako aplikace instalované offline na pevný disk. Ukládejte a sdílejte soubory a zajistěte si k nim přístup odkudkoli – máte k dispozici 1 TB online úložiště na uživatele. Udržujte celý tým v obraze pomocí skupinového chatu, online schůzek a hovorů v Microsoft Teams, což je centrum pro týmovou práci.

Chraňte zaměstnance, svá data i informace o zákaznících pomocí pokročilého zabezpečení a správy zařízení. Microsoft 365 je zkrátka platforma uzpůsobená modernímu stylu práce, odkudkoliv a kdekoliv. Doba covidová přinesla odlišný model práce. A třišestpětky jsou vždy o více kroků napřed. Kromě nejpoužívanějších aplikací jako Excel nebo Outlook obsahují služby OneDrive, Sharepoint, Dvelve, Stream a samozřejmě i Microsoft Teams pro týmovou spolupráci. Předplacenou cloudovou službu lze škálovat podle aktuálních potřeb zákazníka a zajistit efektivitu jeho podnikání v každém okamžiku.

A my už se postaráme se nejen o správné licencování, nasazení, správu, ale také migraci vašich dat do nových systémů Microsoft 365.

Vaše data a aplikace kdekoliv a kdykoliv. Bezpečně, flexibilně, okamžitě.

Reference

Se společností IT AWACS SOLUTION spolupracuji mnoho let v oblasti dodávky serverů, budování infrastruktury, zajištění bezpečnosti a dohledu a proto jsme se s důvěrou obrátili i pro vyřešení přechodu do cloudového prostředí MS 365. Produkt Microsoft Office 365 jsme již používali pro týmovou práci a potřebovali jsme integrovat naše on-prem řešení s cloudovými službami, abychom výhody rozšířili pro všechny uživatele a mohli pracovat s našimi daty odkudkoli a z libovolných zařízení. S jejich pomocí se nám podařilo dosáhnout záměru, který zefektivnil týmovou práci všech zaměstnanců a zároveň nám umožní další rozvoj.

Bc. Marek Pilát, IT manager, PBT Rožnov p.R., s.r.o., Rožnov pod Radhoštěm

Microsoft 365 jako komplexní cloudové řešení pro data i pro aplikace

Neváhejte se na nás obrátit pro více informací.