Za poslední dva měsíce jsme pomocí naší databáze

eliminovali více než 1,8 milionů útoků.

Při detekci pokusu o napadení je klíčová rychlost. Blokování jednotlivých IP adres na všech firewallech může trvat i desítky minut. Po zavedení kontroly a díky našemu seznamu škodlivých IP adres a domén, se tato doba zkrátila na jednotky minut, což je rozhodující pro účinnou ochranu sítí.

Tuto znalostní databázi denně rozšiřujeme a již nyní obsahuje více než 8 milionů IP adres a domén. Obsahuje nejen veřejně známé adresy, ale i ty, které jsme zachytili díky naší službě Security dohled IT. Škodlivé adresy blokujeme napříč spravovanými firewally u našich zákazníků a dokážeme okamžitě reagovat na nejmodernější hrozby a předejít tak případnému narušení bezpečnosti. Všichni, kdo mají naši službu Security dohledu, jsou před nežádoucím útokem z těchto adres účinně chráněni.

Zajímají vás statistiky útoků?

Počet eliminovaných útoků:1 819 297
Počet útoků z LAN sítě do internetu:85 886
Počet útoků z internetu do vnitřní sítě:1 733 411

Všechny firewally pod naší správou jsou propojeny, informace o útocích směřují do centrálního místa, kde škodlivé aktivity můžeme jednoduše filtrovat, uložit a zavádět účinnou obranu pro všechny.

Jsme tak schopni rychleji a efektivněji reagovat na hrozby, čímž zajišťujeme vyšší úroveň bezpečnosti pro námi spravované sítě. Pokud máte zájem se připojit k tomuto systému, abyste proaktivně chránili sebe a zároveň přispěli k rozšiřování této služby, neváhejte nás kontaktovat.