Kybernetická bezpečnost

Kybernetická bezpečnost není stav, ale proces

Provedeme analýzu bezpečnosti vaší sítě a dalších systémů, otestujeme odolnost vůči napadení, navrhneme a implementujeme odpovídající bezpečnostní prvky a procesní a technická opatření, zabraňující kybernetickým hrozbám. Poté, co je nasadíme a vhodně zaimplementujeme, nastavíme proces trvalého dohledu a správy. Pro každou vrstvu zabezpečení a každý stavební prvek, ze kterého se skládá komplexní zabezpečení, máme certifikovaného specialistu.

Neexistuje cennější věc v IT infrastruktuře společnosti, než jsou firemní data

Doporučíme a dodáme vám bezpečnostní technologie, hardwarové, softwarové prvky, posilující vaši odolnost proti kybernetickým útokům. Firewally, víceúrovňové antiviry, obranu proti ransomware a spamu a další řešení a služby tak, abychom maximálně zabránili úniku, poškození nebo zneužití vašich dat.

Po jejich implementaci dohlížíme na správnou konfiguraci jednotlivých prvků, která zajistí nejvyšší stupeň zabezpečení a předchází bezpečnostním rizikům.

O bezpečnost vašeho IT včetně návazné infrastruktury se budeme trvale starat.

Nabízíme bezpečnostní technologie předních světových výrobců. Spolupracujeme s těmi nejlepšími
Fortinet, Cisco, ESET, SMS Eagle  V kombinaci se službou dohledu budete včas informováni o možných kybernetických hrozbách. Nezbytnou samozřejmostí je pak obrana v první linii u koncových stanic, doplněná o centrální správu. Pro systémy vyžadující nejvyšší zabezpečení nasazujeme a spravujeme službu EDR (EndPoint Detection and Response).

Zabezpečíme vzdálený přístup a zabráníme jeho zneužití, veškerá přihlášení do domény a dalších systémů budou neustále pod kontrolou.

Navrhneme a zrealizujeme rychlé, ale zároveň bezpečné propojení poboček, kanceláří i výrobních závodů, implementujeme vhodné zabezpečení Wi-Fi.

Budeme udržovat antivirovou databázi tak, aby byla vždy aktuální a poradila si s nejnovějšími viry

Reference

Potřebovali jsme zajistit spolehlivou a kvalitní IT infrastrukturu, avšak bez nutnosti zřizovat vlastní IT oddělení. Mít vlastní certifikované odborníky by bylo ekonomicky náročně a ani bychom je plně nevytížili. Outsourcing IT služeb pro nás byla jednoznačná volba. Nemusíme se obávat, že by nefunkční infrastruktura nebo její výpadek zkomplikovala činnost firmy.

Za dobu spolupráce se nám nestalo, že by v naší IT infrastruktuře došlo k nečekané události, která by ohrozila nebo zkomplikovala činnost firmy. Jakýkoli výpadek, byť třeba jen i v řádu hodin, by pro nás představoval zbytečnou ekonomickou ztrátu a toho jsme se chtěli vyvarovat.

Ing. Jaromír Korábečný, jednatel, Moulds and Tools Technic s.r.o., Valašské Meziříčí

Rádi byste si ověřili, jak odolná je vaše síť proti útoku hackerů?

Stalo se, že vaše firemní data byla napadena? Potřebujete zabezpečit proti kybernetickým útokům?